KONST / Litografier / Grafiskt blad 11721483
nr 1172 1483
Maria Manuela Vintilescu
(f. 1959), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad ea 5/5, bladets mått: 68x50
Maria Manuela Vintilescu, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1959.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:56:17
700 kr
900 kr
Maria Manuela Vintilescu
Läs mer om Maria Manuela Vintilescu